Zámek Chalupki – chcete být princeznou?

Chcete být princeznou? Potřebujete zámek! A to dobře ví v Zámku a restauraci v Chalupkach.

Nedaleko Ostravy na česko-polském pomezí se v překrásných zahradách tyčí zámek Chalupki. Svatební fotografové mají tohle místo rádi zejména proto, že zahrady poskytují krásné scenérie pro profi focení. Novomanželé a svatební hosté nemusí vyhledávat jiná místa k pořízení krásných záběrů, vše je na jednom místě. 
„Oddávající byl z Bohumína, svatba byla v českém jazyce“, reportuje z nedávné svatby DJ Jirka Vinkler, který v Chalupkách hrál na svatbě už podruhé. Tím chceme říci, že se zde pořádají také svatební obřady v zámeckém parku. Doporučujeme však ověřit si právoplatnost sňatku pro ČR, protože Chalupki leží v Polsku.

Svatební sál pojme až 120 hostí, uspořádání stolů je zpravidla do písmene L. Celý objekt je klimatizován, co všichni jistě velmi ocení v letním parnu. Dalším plusem tohoto svatebního místa je fakt, že z tanečního parketu lze vyjít přímo na terasu a nemusíte tak přecházet celým sálem k hlavním dveřím. Jídelní a taneční /zábavní část místnosti jsou oddělené, což má své výhody i nevýhody. Výhodou je, že svatebčané si mohou v klidu povídat odděleně, pokud právě nechtějí tančit. Na druhou stranu je obtížnější odhadnout momentální situaci a svolávat všechny např. k hraní svatebních her.

Krásný zámecký park přímo vybízí k romantické procházce u zapadajícího slunce v taneční pauze. A abychom ještě podtrhli multifunkčnost parku, pro děti je zde hřiště. Máte tak jistotu, že je zajištěna zábava i pro mini svatebčany. 
Zámek Chalupki nabízí také možnost ubytování v kouzelném novomanželském apartmá a pokojích pro svatební hosty. Personál zámku a restaurace je polský. Obsluha česky rozumí, někteří i mluví. Jazyková bariéra tedy není vůbec překážkou. Ke všemu jsou to vlídní profesionálové na svém místě.

KV-Production doporučuje toto svatební místo všem princeznám, které potřebují ve svůj svatební den zámek.