Stodola PROST – recenze svatebního místa

Svatební se nachází v Litovli, kousek od Olomouce. Stodola Prost je prostorná, ale je určena spíše pro menší svatby. Pojme cca 70 hostů. Prostory jsou sice velké, ale kdyby Vás bylo víc, už se budete mačkat. Prostory stodoly nejsou klimatizovány a to je nevýhoda hlavně v letních horkých dnech. Musí se hodně větrat, aby tam aspoň trochu proudil vzduch. Hosté mohou být také venku, ale prostor kolem stodoly je omezený. Venku jsou pouze tři stoly. Zaujme Vás hlavně interiér stodoly, který je krásně zpracovaný, vše je nové a moderní. Vybavení je pojato v přírodním duchu, hodně věcí je ze dřeva a zdi jsou kamenné.

Svatební obřad a hostina

Svatební obřad se koná kousek od stodoly Prost na větším plácku. Plácek je určený pro menší obřady, proto nedoporučujeme mít velký obřad, protože se může stát, že se tam všichni nevlezou a Vy ani Vaši známí si obřad neužijí. Místo pro svatební obřad se nachází uprostřed polí a lesů, takže budete mít naprostou intimitu a soukromí u obřadu. Hostinu zajišťuje cateringová služba, kterou si musíte sami zajistit.

Stodola Prost

zdroj: FB Stodola PROST

Svatební party

Prostor pro slavnostní oběd je spojený dohromady s tanečním parketem, který není nějak vyznačený, protože ve stodole Prost si můžete taneční parket udělat kde chcete. Stoly se dají odsunout, aby vzniklo místo na tanec. DJ hrál hned u dveří, kde měl rozhled na všechny lidi. Hned na druhé straně od DJ se nachází bar. V sále je dobrá akustika, zvuk ani hudba se tam nerozléhá. Hosté často bývají venku na zahradě, ale nemusíte se bát, o hudbu nepřijdou ani hosté venku, protože není problém zajistit připojení reproduktoru na zahradu. Hosté si tak mohou vychutnat hudbu vevnitř i venku. Mezi největší výhodu stodoly patří, jak už jsme zmiňovali, že leží uprostřed pole a v okolí lesů. Můžete si tak dlouho do noci nebo třeba i do rána vychutnávat poslech hlasité hudby. Nikomu to v okolí nevadí a zároveň nerušíte noční klid.

Něco málo k organizaci

Výzdobu si musíte zajistit sami, stejně tak cateringovou službu. U stodoly nejsou místa určená na svatební focení, takže se musíte jet vyfotit někde jinde. Uvnitř stodoly se nachází menší bar, který není zase úplně malý, ale ne moc velký. V baru jsou k dispozici dvě ledničky, které během svatby můžete používat na odklad jídla a pití. Co se týče stolů, tak ty jsou kulaté a jsou mezi nimi rozestupy, takže nebudete sedět všichni u jednoho dlouhého stolu. Ve stodole je nádherné osvětlení, které působí útulně, ale zároveň hodně osvětlí celou plochu. Osvětlení se dá také ztlumit, aby ve stodole bylo přítmí a šly vidět jen světýlka na parketu. Venek stodoly je také krásně nasvícen.

DJ Litovel Stodola Prost

Ubytování hostů

Stodola Prost nabízí také ubytování. Všechny Vaše hosty sice neubytujete, ale ti opravdu zdaleka, zde můžou přenocovat. Vy si pak můžete užít noc v pokoji pro novomanželé a probudit se do krásného rána v přírodě.

Závěrem - skvělé moderní místo pro kouzelnou svatbu

Parkování je tady řešeno tak, že auta parkují na krajnicích u pole. Polní cesta zároveň vede ke stodole. U stodoly je pouze malé štěrkovité parkoviště, na které se vleze zhruba 8-10 aut.

Kdo by nechtěl svatbu ve stodole na tak krásném místě? My rozhodně ano, protože je toto místo za nás pro Vaši menší svatbu jak dělané. Vše je moderní, nové a zachovalé. Budete se tady cítit útulně a příjemně. Doporučujeme toto místo hned z několika důvodů. Mezi ně patří hlavně čistý vzduch, vůně přírody, soukromí a interiér stodoly. Je to zkrátka kouzelné svatební místo v Olomouci.

svatba stodola prost
Zjistit volný termín a cenu DJ pro Stodolu Prost
Anna Gajdičiarová 3
Anna Gajdičiarová
Obchod, Marketing
Tel: +420 775 388 462
Email: [email protected]