Restauracja Perła Krzanowice

Praha • Brno • Ostrava • Pardubice

Restauracja Perła Krzanowice

Necelých 30 km od Opavy je svět pořád v pořádku!
I tak se dá popsat restaurace Perla v Krzanowicích. Toto svatební místo je situováno kousek za hranicemi v Polsku a my jsme rádi, že zde i letos hrajeme nějaké to „wesele“.

Přístup

Velmi často se stává, že svatební hostinu a zábavu zde poptávají právě české páry, které se sezdají v Česku a na oslavu přejedou sem. Čím to je? Přístupem vedení a personálu a také výhodnými cenami pro svatby přes týden. Poláci jsou v mnoha ohledech vstřícnější než svatební dodavatelé v Česku.

Svatební obřad

Jelikož je toto svatební místo polské, většinou se Poláci sezdají v kostele a pak přijedou na hostinu, u Čechů je to tak, že se vezmou v Česku a také pak přijedou až na hostinu. Je to tak právě díky legislativě. Nicméně, v případě požadavků je možné připravit svatební obřad přímo v sálu.

Prostory a obsluha

V Perle mají hned 2 sály. První sál v klasické lesklo-bílé kombinaci pojme až 140 osob, je plně klimatizován a mají zde i pódium s dostatečně velkým tanečním parketem. Vedlejší budova ve vintage stylu nabízí sál až pro 180 osob, také obrovský taneční parket a velké pódium, kde se s přehledem vleze i 6 – 9členná kapela. Je z velké části prosklený a venku má i hřiště pro nejmenší svatebčany. Tady se svatební hostiny pořádají jenom v létě. Je nutné zmínit, že v této budově musí být umístěn omezovač hlasitosti, a to kvůli okolním obyvatelům. Ovšem nekonají se tu žádné silent party, nemusíte mít obavy.

Co se týče personálu, tak ten je vždy polský, což pro příhraniční páry není většinou žádný problém. Obsluha je usměvavá a fresh za všech okolností.
Když jsme mluvili s managerem Perly, tak sám říkal, že má velmi rád české svatebčany, jsou prý mírnější a ukázněnější.

Ubytování

Ubytovat lze 36 svatebčanů přímo v budově Perly. Dalších 28 se vyspí v chatkách, které jsou také součástí komplexu. 

Zábava

Jak již bylo zmíněno výše, u vintage budovy je třeba si dát pozor na překročení hlasitosti, omezovač je pak neúprosný. Jelikož my už s touto skutečností jako svatební DJ máme zkušenost, přizpůsobíme hlasitost tak, abyste měli skvělý pocit z dobré zábavy a nepoznali žádné omezení. Jinak jsme velmi nadšení z prostor pro DJ i tančící hosty v obou sálech.

Závěrem ještě informace o rezervaci termínů. Stane se, že si musíte rezervovat rok dopředu, ale také se může stát, že trefíte volný termín i 2 měsíce předem. Je to tak trochu i o náhodě. Pokud plánujete svatbu přes týden, v Perle mají připravené zvýhodněné ceny pro tyto termíny.
Restauraci Perla doporučujeme využít i pro firemní večírky a narozeninové oslavy. Je to hezké místo s mnohostranným využitím a profesionálním přístupem. 

Už máte zkombinované své svatební místo se svým svatebním DJ od nás? Pokud ne, tak vyplňte níže poptávkový formulář  a bavte se s námi.

Poptejte svého DJ

Abychom mohli akci připravit co nejlépe, potřebujeme si s Vámi zavolat. Neradi věštíme z křišťálové koule. Děkujeme
Zpracování osobních dat
Vyplněním Vašich osobních údajů se KV-PRODUCTION / Petr Knap, Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh., IČ 03629643, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 2 roky. Tyto údaje zpracováváme za účelem založení a zatřídění zakázky.

Tags: , , , , , , , , ,