Přeskočit na obsah

Bílá Holubice – multifunkční a celoroční svatební místo

 

Bílá Holubice v číslech:

RS se nachází 20 km od Hradce nad Moravicí. Ve středisku lze ubytovat celkem 68 osob rozmístěných do 3 různých objektů. Slavnostní oběd v sálu je pro max. 44 osob, na krytou terasu se k obřadu vejde cca 50 osob, k odpolední zábavě a večerus přáteli klidně 90 lidí. Před budovou RS je velké dětské hřiště, vaši nejmenší svatebčané se rozhodně nebudou nudit no a s parkováním také není nejmenší problém.

Svatební přípravy

Svatbu lze rezervovat celoročně, někdy se najde volný termín během týdne či dvou, jindy je termín plný i rok dopředu. Svatební sál se připravuje dle domluvy. Nazdobí vám celý prostor, nemají však striktní pravidla, a proto si můžete výzdobu připravit i sami. I sami majitelé vyznávají myšlenku, že vše je o domluvě se zachováním mysliveckého vzhledu prostor.

Svatební obřad

Na louce u rybníčku jsou kouzelné svatební obřady. Nezapomíná se tady ani na „mokrou variantu“ nebo zimní svatbu a obřady se pořádají na kryté terase. Jelikožjsme zde svatební obřady už zvučili, rádi se s vámi podělíme o naše technickézkušenosti.
V okolí RS pořídíte romantické, přírodní i vintage fotky. Zákoutí a prostor pro photoshooting je tu až-až.

Svatební zábava

V létě grilovačka na terase, v zimě popíjení horkého svařáku a pohoda. Když jsme sipovídali s majitelem, Petrem Urbanským, sám zmínil, že svatba u nich má být hlavně na pohodu. „Když právě nikdo nestojí za barem, běžte si to pivko načepovat klidně sami, u nás každý může všechno“, říká. V kuchyni vaří a vymýšlí jídla sám
s pomocí manželky a když prý něco speciálního neumí připravit, tak se domluví
s hosty, že si to předpřipraví sami.

V Bílé Holubici opravdu fungují na přátelské vlně. To jsme poznali i my, tykaní a vřelé podání ruky při každé naši hudební produkci je úplně automatické.

V „Holubici“ jsme hráli několikrát a pokaždé nám tu bylo dobře. Zkoumali jsmeproč? Vždyť prostředí myslivecké restaurace, kolem louka a les nedaleko JánskýchKoupelí není nic, co by na první pohled ohromilo dizajnem nebo noblesou. Nebylotěžké přijít na to, co v nás budí dobrý pocit. Jsou to lidé a atmosféra (a dobré jídlo). V létě často hostí školy v přírodě, na podzim pořádají tematické víkendy s dobrým jídlem a hudbou (např. řízkobraní, mexický víkend…), pořádají mnoho rodinnýchoslav.

Pokud chcete svatbu na pohodu s pocitem maximální svobody, zajeďte do RS Bílá Holubice, sami poznáte, jak to tam chodí. A pro dokreslení představy jeden obraz: stojíte v krásných bílých šatech a teplém kožíšku na terase, v ruce svařák a venku poletují malé sněhové vločky. Víte, co je nejlepší? DJ vám k tomu klidně může hrát vánoční písničky. Nikomu to nepřijde divé, je zima, je prosinec…

Zarezervujte si svého DJ do Bílé Holubice.

[estimation_form form_id=“1″]