Přeskočit na obsah

Mlýn Vodníka Slámy – Tady to jednoduše žije s přírodou!

[vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Mlýn vodníka Slámy je situován do krásného prostředí. Ačkoliv leží jen 13 km od Opavy, je to oáza klidu. Hned vedle vstupní brány čeká vodník Sláma, oblíbená dřevěná postavička, místní ikona. „U Slámy“, jak si rádi zkracujeme název tohoto svatebního místa, hrajeme celkem často.

Mám pokaždé, když tam přijedu pocit, že tráva je zelenější, stromy jsou vyšší a nebe jasnější.

Při poslední svatbě 14.7. jsme ozvučovali i svatební obřad, a tak jsme byli součástí celého svatebního dne. Po domluvě se snoubenci jsme celý sál, kde posléze probíhala svatební zábava, nasvítili v barvách svatby. Podívejte se, jak to vypadá, když ladí výzdoba, osvětlení a dokonce i desky na gramofonech DJe. Svatební obřad probíhal venku pod krásně zdobenou slavobránou. Dekorace nejen venku se nám moc líbila a proto KV-Production doporučuje paní Dagmar Nováčkovou (www.metamorphosy.cz). Alternativou pro svatební obřad je i dřevěný altánek v zahradě Mlýna u vodníka Slámy. 
Vždy doporučujeme ozvučit svatební obřad. Oddávající je s mikrofonem velmi dobře slyšet i při velkém počtu svatebčanů, což je důležité. A to proto, že pokud „divák“-svatebčan neslyší, co se děje, pouze vidí postavy, je to jako by sledoval němý film. Kdo dnes sleduje němé filmy? Hudba dodává každému obřadu úplně jinou atmosféru, podtrhuje intenzitu zážitku.

Jaké jsou vnitřní prostory?

Sál je vhodný i pro větší svatby, rozmístění stolů lze přizpůsobovat preferencím hostů. Pro novomanžely je připraveno novomanželské apartmá, které je opravdu překrásné. K výčtu technických parametrů ještě nutno zmínit, že obsluha ve Mlýně u vodníka Slámy je profesionální a velmi ochotná. Všichni přesně ví, co mají ve který moment udělat a to také činí svatební místo ještě žádanější. 
DJ je ve společné místnosti se svatebčany, je v centru dění a může tak okamžitě reagovat na dané situace a ovlivnit je, ať se hosté bezmezně baví.
 Rautové stoly jsou připravovány vrámci sálu v odděleném prostoru, co velmi oceňujeme. Svatební hosté mají dostatečné soukromí při vybíraní pokrmů a kdo zrovna nemá hlad, tančí na velkém tanečním parketu. Toto rozložení dělí místo na pomyslné zóny pro jídlo a zábavu zvlášť a přitom je vše pohromadě. Nikde žádný chaos. Prostory jsou dostatečně velké i pro fotokoutek, pořádání svatebních her a nebo třeba candy bar. 
V teplých letních dnech svatebčané ocení procházky v zahradě – nutno poznamenat, že prostor sálu, kde se koná svatební hostina a zábava je neklimatizován a tak svatebčané tráví převážnou část dne venku, v chládku stromů nebo na terase. I když se U Slámy snaží teplotu v sálu snižovat, jediný větrák je na tak velký prostor nedostatečný.

Hosté mají možnost navštívit také minizoo s dětmi a k dispozici je i dětské hřiště. Překrásná scenerie, do které je vsazený celý objekt přímo vybízí k focení! Koně, řeka, stromy, altánek a mnohá zákoutí zahrady jsou rájem pro fotografy. Toto všechno a ještě mnohem víc najdete na jednom z vyhledávaných míst v Moravskoslezském kraji- ve Mlýně u vodníka Slámy.

KV-Production toto svatební místo doporučuje ze všech výše uvedených důvodů.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_video link=“https://youtu.be/duq_fobmqbY“][vc_single_image image=“5017″ img_size=“large“ alignment=“center“][vc_btn title=“Naše galerie“ color=“warning“ link=“url:https%3A%2F%2Fphotos.app.goo.gl%2FaQv3mivVrtYRdRj46||target:%20_blank|rel:nofollow“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=“Rezervujte si včas DJ na svatbu U vodníka Slámy“ font_container=“tag:h3|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][vc_column_text]

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]