Přeskočit na obsah

Hudba na svatbu

25 DJs • hudebníci • přes 350 hodnocení • více než 300 svateb ročně • moderujeme v 7 jazycích

nebo

350+ párů hodnotilo naše svatební DJ. Vsaďte na kvalitu a spolehlivost.

google reference dj
facebook reference dj
beremese
svatba.cz
ověřená firma
brideadvisor
Některá partnerská místa
chateau mcely
mlýn vodníka slámy
zámek chalupki
rekovice
u holubů čeladná
mlýn davídkov
chateau hostačov

Proč je hudba na svatbu důležitá?

Hudba na svatbu je jedna z velice důležitých věcí, které pravděpodobně budete řešit. Najde se spousta lidí, kteří tuto část svatby podceňují a po svatbě nadávají, že to bylo to jediné co nebylo úplně OK. Bohužel svůj den D už zpět nevrátí.

Když si představíte svatební den, hudba vás provází od jeho první až po poslední minutu. Je neodmyslitelnou součástí svatebního obřadu, podvědomě jí vnímáte u oběda či odpoledního rautu a pravděpodobně jí budete chtít a potřebovat také k tanci a večerní párty.

Podle čeho hudu na svatbu vybírat? Jak hudební program poskládat?

Vybírejte podle vkusu a finančních možností. Nejjednodušší formou je mít jen DJ na celý den. Druhou možností je mít živou hudbu k obřadu a poté DJ nebo kapelu na večer. Třetí možností je poskládat si program tak, aby byl různorodý a třeba i s nějakým uměleckým přesahem a v kombinacích, například živá hudba k obřadu, poté odpolední vystoupení pianisty, kapela nebo cimbálovka v podvečer a večer DJ například s doprovodem saxofonu. To už je poměrně složitý formát. Pokud zvolíte kteroukoli z možností, nebo si budete chtít nechat poradit, jsme tady pro Vás. Kontaktujte nás.

Kolik mě hudba na svatbu bude stát?

Zase záleží na tom, jak program poskládáte (poskládáme). Může to být 8000, ale také 50 000. Průměrná cena, za kterou od nás mají klienti DJ je cca 10 800 Kč, hudebníci k obřadu stojí v průměru 5400 Kč, kapely pak 20 000 Kč. Určitě se cen nelekněte a pošlete nám poptávku, možností je spousta a my se vždy snažíme vyhovět.

Co vybrat, živou hudbu nebo DJ?

Zvolte ideálně obojí. Živou hudbu (ať už je to duo či cimbálovka, dechovka nebo jakékoliv instrumentální seskupení), kapelu i DJ. Živá hudba Vám zahraje na obřadu, vyplní 3-4 hodinky odpolední zábavy (vy můžete v klidu zvládnout focení a další, zatímco hosté si u kávičky poslechnou vystoupení nebo zazpívají spolu s muzikanty). V podvečer si zatrsejte s kapelou. Večer si užijte pořádnou párty s DJ. O tomto tématu jsme také napsali článek. Mnoho diskusí najdete také na webech jako Beremese či Facebooku.

Tak už neváhejte a pošlete nám nezávaznou poptávku

Dozvíte se, kteří DJs jsou volní, jaké další služby máme a kolik to bude stát. Nebojte se, nekousneme vás.

Anna Gajdičiarová

Anna Gajdičiarová Obchod, Marketing

[email protected]
+420 775 388 462