Přeskočit na obsah

Hotel Vidly -romantická zimní svatba

Do Hotelu Vidly vede kamenné schodiště.
Když stoupáte nahoru, otevírá se vám prostor budovy, která je vsazená do přírodní scenerie a nijak ji nenarušuje. Kámen a dřevo jsou základními prvky celé stavby a ta se do hor krásně hodí. Atmosféra Jeseníků na vás dýchne dávno před příjezdem na místo, ze kterého se můžete kochat výhledem na Praděd.

Ve Vidlách se svatby pořádají zejména v zimě, z jara a na podzim. Přes léto je hotel v obležení pobytových akcí. Pokud si budete chtít zarezervovat termín v létě, určitě je to reálné, ale musíte počítat s dostatečným časovým předstihem. Jak nám řekla paní Kateřina Nekorancová /ředitelka hotelu, je dobré si letní termín domluvit tak rok dopředu. Pro podzimní a zimní termíny je tato časová rezerva kratší – v závislosti na „atraktivitě“ termínu. Dokonce se prý už domlouvala i svatba za týden.

 

Dokonalý prostor v restauraci s krbem a proskleným výhledem se sám nabízí k popíjení horkého svařáku, výzdobě jehličím a rodinné atmosféře. A když venku sněží, romantika už snad ani nemůže být intenzivnější!

 

Musíme přiznat, že nám bylo na první pohled jasné, proč jsou zde zimní svatby žádány. Dokonalý prostor v restauraci s krbem a proskleným výhledem se sám nabízí k popíjení horkého svařáku, výzdobě jehličím a rodinné atmosféře. A když venku sněží, romantika už snad ani nemůže být intenzivnější! Na toto téma si přečtěte náš speciál o zimní svatbě.

Pojďme se však ze zasněných myšlenek podívat i na praktické a užitečné informace. Restaurace pojme svatební oslavu o 100 hostech. Minimální počet hostí pro konání svatby v uzavřené společnosti hotelu je 30 osob. Ubytování lze poskytnout pro 63 lidí.

Co se týče výzdoby svatební tabule, můžete nechat volný průchod své fantazii, přizvat si dekoratérku nebo si nechat poradit přímo v hotelu. Nejsou zde žádné „balíčkové“ výzdoby, které by byly pro všechny svatby stejné a tuctové. Samozřejmostí je dětský koutek pro vaše nejmenší hosty.
Za příznivého počasí (jaro, léto, podzim) se svatební obřady konají na louce vedle hotelu, kde je připravena slavobrána nedaleko dřevěné kapličky. Ještě donedávna se obřady pořádaly právě v blízké kapličce, nyní v důsledku změny vedení farnosti, tato alternativa není možná. K dispozici je pro svatebčany také terasa pro 35 osob ať už jako chill-out zóna nebo prostor pro menší venkovní svatbu.

A pojďme na naše nejoblíbenější téma a tím je zábava.

V Hotelu Vidly hrál letos v červenci náš DJ Tomáš Kotek. První slova po návratu do Ostravy zněla: „je tam krásně“. Tomáš chválil prostory i to, že se mu dobře hrálo, prostor pro DJe i taneční parket byly dostatečné. Svatební hosté se bavili dlouho so noci a na rušení nočního klidu si nikdo nestěžoval. U výběru svatebního místa je tento faktor obzvláště důležitý. Hotel Vidly má výhodu, protože se nachází v nezastavěné oblasti. Kolem je pouze příroda. A ta přímo vybízí i k pořízení překrásných svatebních fotografií.

Fascinovala nás představa, že pro své hosty můžete vymyslet i program na další den. Když je zima, v nedalekých lyžařských střediscích si mohou zalyžovat a spojit tak příjemné s užitečným. Na druhou stranu je v Hotelu Vidly možnost využití wellness. Takže můžete do sauny, či venkovní Whirlpool. A to je velmi příjemný bonus, který ještě dokreslí zážitky z vaší svatby.

Závěrem bychom ještě dodali, že se nemusíte obávat dopravní nedostupnosti v zimních měsících ani nedostupnosti sítě operátorů či wifi. Horší pokrytí má zde jen Vodafone. Touto „technickou“ bychom završili příliv informací o svatbě v Hotelu Vidly.
Svatba nejen v zimě je v tomto prostředí jedním slovem kouzelná a díky lokaci svatebního místa jsou zde rozmanité možnosti doplňkových aktivit pro hosty.

KV-Production rozhodně toto svatební místo doporučuje. Rezervujte si svého DJ.

[estimation_form form_id=“1″]