Hotel Dakol, svatební pohoda all in one

Do Petrovic u Karviné jsme přijížděli z Ostravy. Z ničeho nic jsme se ocitli na plácku mezi kostelem a hotelem. První myšlenka, která mi proletěla hlavou byla, že pokud chtějí snoubenci obřad v kostele a poté svatební hostinu, tohle je dokonalý prostor. Kostel je vzdálený asi 50 metrů, nikam se není nutno přepravovat autem.

Hotel DAKOL je několikapatrová budova s historickými prvky. Za hotelem je tenisový kurt, green a jedny schůdky, po kterých přichází nevěsta ke svatebnímu obřadu Povrch je umělá tráva- takže zvládne i podpatky. „Zvučil jsem svatební obřad z terasy hotelu, která je natočená přesně na obřadní altánek. Je to skvělá pozice“ říká DJ Jirka Veselý, který v Dakolu hrál. Po přesunu do interiéru hotelu je ve spodním patře restaurace a salonek, do kterého se vleze až 100 lidí. Od paní provozní víme, že při restauračním uspořádání svatebních stolů pro hosty je to možné. V prvním patře je potom stejně velký salonek a dále rautový salonek s barem a vstupem na terasu.

Pro větší svatby je vhodné celé patro, které se dá rozdělit na část jídelní a část pro zábavu. Nejvrchnější patro je připraveno pro ubytování 43 osob. Za parného počasí v horkém létě se prostory musí pořádně větrat a to proto, že pokoje se nacházejí pod střechou, kde není klimatizace. Ta zde nemůže být umístěna z toho důvodu, že Hotel DAKOL je památková budova.

DJ Jirka Veselý říká, že je super, když je tady DJ v jednom salonku se svatebčany: „Hraje se mi tady dobře, protože vidím, jak se hosté právě cítí a na co mají zrovna náladu a tomu přizpůsobím i hudbu.“ Svatební místo doporučujeme pro menší svatby (salonek ve spodním patře) i pro svatby velké (celé vrchní patro) s ubytováním a dokonce wellness. To se nabízí, jako boží relax po propařené noci.

Jelikož kromě wellness jsou zde kurty a green a dokonce bowling, lze využít DAKOL jako místo pro firemní akce, teambuilding i večírek. Toto místo je opravdu multifukční.

[/vc_column_text][vc_empty_space][vc_gallery type=“image_grid“ images=“1285,1283,1281″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_custom_heading text=“V Hotelu Dakol již hráli:“ font_container=“tag:h4|text_align:center“ use_theme_fonts=“yes“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_column_text][dvmember id=“886″ gridstyle=“full“ offset=“20″ itemwidth=“250″ side=“right“ rounded=““][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text][dvmember id=“883″ gridstyle=“full“ offset=“20″ itemwidth=“250″ side=“right“ rounded=““][/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_column_text][dvmember id=“892″ gridstyle=“full“ offset=“20″ itemwidth=“250″ side=“right“ rounded=““][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=“stretch_row“ content_placement=“middle“ css=“.vc_custom_1525095605572{background-color: #0d9ae6 !important;}“][vc_column 0=““][vc_creativelink align=“center“ text=“CHCI DJ NA SVOU SVATBU“ url=“https://klient.kv-production.cz/nezavazna-poptavka/“ clr=“#ffffff“ bgclr=“#0d9ae6″ size=“30px“ hoverclr=“#e0e0e0″][/vc_column][/vc_row]