Green Valley, velice příjemné místo na samotě

Praha • Brno • Ostrava • Pardubice

Green Valley, velice příjemné místo na samotě

Kdysi tam stával starý mlýn a dnes je z toho naprosto úžasné svatební místo. Řeč je o Green Valley v Chotýšanech nedaleko Benešova. V srdci přírody stojí několik budov tohoto resortu.

Společně připomínají jakousi vesnickou usedlost z pohádky. Nás fascinovalo okolí, louky a pole, malebná příroda. Svatební obřad můžete uskutečnit na louce nebo klidně ve fotbalové brance jejich hřiště. My jsme hráli na svatební oslavě pro cca 45 lidí v party stanu. Personál resortu vám připraví celou svatbu v jakémkoliv stylu s maximální profesionalitou.

Jsou zde i velmi pěkné prostory pro ubytování. V Green Valley mají i základní vybavení pro ozvučení, rozhodně je však lepší, aby si DJ přivezl veškerý aparát v závislosti od počtu hostů a dalších parametrech pro bezchybné ozvučení. Pokud plánujete pohádkovou svatbu v Čechách, rozhodně se na Green Valley podívejte. Bude se vám tam líbit.

Poptejte svého DJ

Abychom mohli akci připravit co nejlépe, potřebujeme si s Vámi zavolat. Neradi věštíme z křišťálové koule. Děkujeme
Zpracování osobních dat
Vyplněním Vašich osobních údajů se KV-PRODUCTION / Petr Knap, Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh., IČ 03629643, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 2 roky. Tyto údaje zpracováváme za účelem založení a zatřídění zakázky.

Tags: , , , , , , , , , , , ,