Dolce Villa v Praze – pro DJ složitější, pro hosty výborné

Praha • Brno • Ostrava • Pardubice

Dolce Villa v Praze – pro DJ složitější, pro hosty výborné

Myslíme si, že Dolce Villa hotel je naprosto skvělé místo pro pořádání firemních eventů, případně menších svateb. Před hotelem pohodlně zaparkujte, zahrady v okolí však nehledejte.

Dolce Villa je umístěn v zastavěné části. Pro svatební obřad zde jsou skromné prostory na zahradě hotelu. Svatební oslava z pohledu DJe je náročnější na koordinaci hostů, kteří jsou umístění v sálu, zatímco DJ je v bočním prostru. Tohle je problém zejména u prvního tance, kdy by DJ měl být v očním kontaktu s novomanžely. V Dolce Villa hrál náš DJ Petr Knap svatbu pro 60 hostů a dle jeho slov „je to tak akorát“. „Pro první tanec jsem stage otočil do sálu s krbem tak, aby jej novomanželé měli se vším všudy“, popisuje dále Petr.

Samotný prostor pro svatební párty je dobrý. Jedná se o delší nudli širokou cca 4m a dost dlouhou pro 40-50 tančících svatebních hostů. K našemu překvapení nebyl ani problém s hlukem v okolí, byť se hotel nachází v relativně zastavěné části.

Dolce Villa Praha je pěkné místo s kvalitním zázemím vhodné pro menší svatbu.

Pokud se Vám místo líbí, objednejte si rovnou svého DJ.

Abychom mohli akci připravit co nejlépe, potřebujeme si s Vámi zavolat. Neradi věštíme z křišťálové koule. Děkujeme
Zpracování osobních dat
Vyplněním Vašich osobních údajů se KV-PRODUCTION / Petr Knap, Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava - Zábřeh., IČ 03629643, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, po dobu trvání pracovněprávního vztahu. Tyto údaje zpracováváme za účelem evidence zákazníka / firmy. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, 2 roky. Tyto údaje zpracováváme za účelem založení a zatřídění zakázky.

 

Tags: , , , , , , , , , , , ,