BISTROPEN (LANDEK) – Ten kout na zemi, odkud se vám ani nechce odcházet!

Jednoduchá, industriální, rustikální či přírodní… Jakákoliv, hlavně však pohodová je svatba v BistrOPEN v areálu Hornického muzea Landek park.

Na tomto místě jsme už hráli x-krát a vystřídalo se zde několik DJů z KV-Production. Když jsme dávali dohromady tenhle článek, shodli jsme se všichni na tom, že společným ukazatelem všech svateb v BistrOPEN je dokonalý nevšední prostor. V krásně zrekonstruované, více než 100 let staré budově bývalé konírny se podařilo vytvořit restauraci s otevřenou kuchyní a sál pro více než 100 lidí.

Umíte si představit, jak se tímto prostorem rozléhá píseň a pomalu kráčí nevěsta k „oltáři“? Wow.

Vjezd do areálu je povolen, dojedete přímo před BistrOPEN, kde vás vítá scenerie s vysokou důlní věží- dominantou celého Landeku. Právě pod touto věží se konají svatební obřady v přírodě. Pro případ nepříznivého počasí je možné uspořádat svatební obřad v podkroví budovy, přímo nad svatebním sálem. Do těchto prostor se vejde cca 60 lidí. Umíte si představit, jak se tímto prostorem rozléhá píseň a pomalu kráčí nevěsta k „oltáři“? Wow.

Jak to vypadá uvnitř?

V sálu, který je pomyslně rozdělený do několika zón najdete i dětský koutek, rautový a candy bar. V těchto prostorech doporučujeme ozvučit i svatební oběd – máme zkušenost, že to skvěle dokreslí atmosféru a dodá na pocitu útulna a domova.

Hned vedle tanečního prostoru je pak bar s výčepem. Hosté v teplých letních dnech tráví většinu svatebního dne venku před budovou.
Jelikož je toto svatební místo součástí velkého areálu, najdete vše na jednom místě. Svatební fotky v rozmanitém prostředí s různou tematikou zde také pořídíte. A záleží jen na vás, jestli budou mít industriální nádech, přírodní nebo sportovní.
Na nedalekém dětském hřišti se zabaví ti nejmenší svatebčané, dospělí se naopak rádi projdou večerním parkem. O rušení nočního klidu se strachovat nemusíte, paří se tady bez připomínek i do 4:00 rána. To už máme odzkoušené! Co se týče prostoru pro DJe a tancování, ten je opravdu vychytaný.

20180811 211808 compressor

BistrOPEN situován přímo k frekventované cyklostezce, v létě tady potkáte mnoho cyklistů, kteří se rádi zastaví do BistrOPEN na pivko či dobré jídlo. Jídelní zónu od svatebního sálu oddělují obrovské dveře a tak v sálu ani nevíte, že na druhé straně nějací sportovci vůbec jsou. Venkovní prostory jsou pro obě části víceméně společné.

Dobře si domluvte detaily

Co nás u tohoto svatebního místa docela mrzí je jeho současná pověst. Vládne tady chaos a to díky střídajícímu se personálu a změnách v provozovatelích. Je nám až líto, že tak kouzelné místo zatím nedostal do rukou někdo, kdo mu dá řád.

Pokud chcete strávit svůj svatební den na místě, odkud se vám ani nebude chtít odejít, zvažte právě BistrOPEN. KV-Production doporučuje právě skvělému prostředí a prostorům. Je to svatební místo s nekonečnými možnostmi.

Svého DJ do Bistropenu si rezervujte zde.

[estimation_form form_id=“1″]