Vítejte...

BISTROPEN (LANDEK) - Ten kout na zemi, odkud se vám ani nechce odcházet!

BISTROPEN (LANDEK) – Ten kout na zemi, odkud se vám ani nechce odcházet!

Jednoduchá, industriální, rustikální či přírodní… Jakákoliv, hlavně však pohodová je svatba
v BistrOPEN v areálu Hornického muzea Landek park. Na tomto místě jsme letos hráli několikrát a vystřídalo se zde několik DJů z KV-Production. Když jsme dávali dohromady tenhle článek, shodli jsme se všichni na tom, že společným ukazatelem všech svateb v BistrOPEN je dokonalý nevšední prostor. V krásně zrekonstruované, více než 100 let staré budově bývalé konírny se podařilo současným provozovatelům vytvořit restauraci s otevřenou kuchyní a sál pro více než 100 lidí.

Umíte si představit, jak se tímto prostorem rozléhá píseň a pomalu kráčí nevěsta k „oltáři“? Wow.

Vjezd do areálu je povolen, dojedete přímo před BistrOPEN, kde vás vítá scenerie s vysokou důlní věží- dominantou celého Landeku. Právě pod touto věží se konají svatební obřady v přírodě. Pro případ nepříznivého počasí je možné uspořádat svatební obřad v podkroví budovy, přímo nad svatebním sálem. Do těchto prostor se vejde cca 60 lidí. Umíte si představit, jak se tímto prostorem rozléhá píseň a pomalu kráčí nevěsta k „oltáři“? Wow.

V sálu, který je pomyslně rozdělený do několika zón najdete i dětský koutek, rautový a candy bar. V těchto prostorech doporučujeme ozvučit i svatební oběd – máme zkušenost, že to skvěle dokreslí atmosféru a dodá na pocitu útulna a domova.

Hned vedle tanečního prostoru je pak bar s výčepem. Hosté v teplých letních dnech tráví většinu svatebního dne venku před budovou, kde pro ně šéfkuchař předvádí fantastickou grill show s hamburgery.
Jelikož je toto svatební místo součástí velkého areálu, najdete vše na jednom místě. Svatební fotky v rozmanitém prostředí s různou tematikou zde také pořídíte. A záleží jen na vás, jestli budou mít industriální nádech, přírodní nebo sportovní.
Na nedalekém dětském hřišti se zabaví ti nejmenší svatebčané, dospělí se naopak rádi projdou večerním parkem. O rušení nočního klidu se strachovat nemusíte, paří se tady bez připomínek i do 4:00 rána. To už máme odzkoušené! Co se týče prostoru pro DJe a tancování, ten je opravdu vychytaný.

Jelikož je BistrOPEN situován přímo k frekventované cyklostezce, v létě tady potkáte mnoho cyklistů, kteří se rádi zastaví do BistrOPEN na pivko či dobré jídlo. Jídelní zónu od svatebního sálu oddělují obrovské dveře a tak v sálu ani nevíte, že na druhé straně nějací sportovci vůbec jsou. Venkovní prostory jsou pro obě části víceméně společné.

Pokud chcete strávit svůj svatební den na místě, odkud se vám ani nebude chtít odejít, zvažte právě BistrOPEN. KV-Production doporučuje právě díky přátelské atmosféře, dobrému jídlu a samotnému prostředí. Je to svatební místo s nekonečnými možnostmi.

V BistrOPEN hráli:

 • Petr Knap
  Petr Knap
  DJ, Majitel
 • Jiří Veselý
  Jiří Veselý
  DJ, Majitel
 • Josef Krsek
  Josef Krsek
  DJ
Petr Knap
DJ, Majitel

  Jsem hyperaktivní a to jak za mixážním pultem tak také mimo něj. Mám rád přehled. Kolegové říkají, že jsem ten „přes čísla“. Něco na tom bude. Kontroluji naši produktivitu, obraty, počty akcí a poptávek, dělám do marketingu, „webdizajnu“, nastavuji procesy … Jsem jedním z majitelů KV- Production a všemu co dělám na 100% věřím. S dlouholetým kamarádem Jirkou Veselým jsem v roce 2015 založil „KáVečko“ a vkládám do něj všechny své dlouholeté zkušenosti z dráhy profi DJe i kariéry manažera.

  Co poslouchám?

  Cokoli co má nápad či zajímavou melodii, rytmus, mám rád také alternativní muziku.

  Jiří Veselý
  DJ, Majitel

   Jsem ten DJ, který se začlení do skupiny lidí na jakékoliv akci, splyne s emocemi většiny a nakonec si podává ruku se všemi a odchází jako kamarád. S lidmi si povídám neustále a dobře poslouchám, co říkají. Hlavně však dokážu slyšet právě to, co neříkají.
   Sedm let hraní na menších diskotékách a čtyři roky v tehdy slavných ostravských klubech mi daly technický základ pro specializaci na soukromé akce, který doplnila má empatie. Jsem jedním z majitelů KV- Production, které jsme založili s dlouholetým kamarádem Petrem Knapem. Věřím v lidi a věřím v náš tým. Vše, co dělám, dělám srdcem. A „KáVečko“ je přesně o tom.

   Co poslouchám?

   Od všeho něco – vždy zaleží na chytlavé melodii, dá se říci, že skoro v každém hudebním žánru mám oblíbenou skladbu. Pokud bych si ale mohl vybrat to, co mě nejvíce baví hrát – určitě bych volil zlatá 90. léta (v nich jsem vyrůstal).

   Josef Krsek
   DJ

    Jsem velmi aktivním a živým příkladem toho, že i introvert dokáže rozvířit nevídanou zábavu. Hrát a moderovat klubové akce, svatby, firemní eventy, či charitativní akce je pro mě standart. Za mixem jsem zažil největší slávu kdysi slavné Stodolní ulice v Ostravě, posbíral mnoho zkušeností a zážitků i v zahraničí, které rád vyprávím, když na to přijde debata. Jsem velký chlap, co jezdí malým vozem, do kterého po chvilce logické úvahy vždycky vleze celý aparát. Prostě jsem praktik.

    Co poslouchám?

    Poslechnu si cokoli.