Vítejte...

Náš tým

DJs

Kliknutím na foto DJ si zobrazíte více informací včetně ukázek.

 

 • Petr Knap
  Petr Knap
  DJ, Majitel
 • Jiří Veselý
  Jiří Veselý
  DJ, Majitel
 • Jan Konečný
  Jan Konečný
  DJ, Club Manager
 • Jiří Vinkler
  Jiří Vinkler
  DJ
 • Tomáš Kotek
  Tomáš Kotek
  DJ, Vymýšlí studentské akce
 • Josef Krsek
  Josef Krsek
  DJ

 

 • Petr Kříž
  Petr Kříž
  DJ

 

 • Lenka Opočenská
  Lenka Opočenská
  DJ

 

 • Jakub Gall
  Jakub Gall
  DJ
 • Karel Procházka
  Karel Procházka
  DJ

 

SUPPORT TEAM
 • Anna Gajdičiarová
  Anna Gajdičiarová
  Key Account CZ, SK, PL, Event Manager

 

 

 • Jan Lipina
  Jan Lipina
  Náš fotograf a kameraman

 

 

Kontaktní telefon: +420 731 163 851, e-mail: info@kv-production.cz
Sídlo firmy: Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava, IČ: 03629643


Copyright © 2017 KV-Production. Všechna práva vyhrazena.

Petr Knap
DJ, Majitel

  Jsem hyperaktivní a to jak za mixážním pultem tak také mimo něj. Mám rád přehled. Kolegové říkají, že jsem ten „přes čísla“. Něco na tom bude. Kontroluji naši produktivitu, obraty, počty akcí a poptávek, dělám do marketingu, „webdizajnu“, nastavuji procesy … Jsem jedním z majitelů KV- Production a všemu co dělám na 100% věřím. S dlouholetým kamarádem Jirkou Veselým jsem v roce 2015 založil „KáVečko“ a vkládám do něj všechny své dlouholeté zkušenosti z dráhy profi DJe i kariéry manažera.

  Co poslouchám?

  Cokoli co má nápad či zajímavou melodii, rytmus, mám rád také alternativní muziku.

  Jiří Veselý
  DJ, Majitel

   Jsem ten DJ, který se začlení do skupiny lidí na jakékoliv akci, splyne s emocemi většiny a nakonec si podává ruku se všemi a odchází jako kamarád. S lidmi si povídám neustále a dobře poslouchám, co říkají. Hlavně však dokážu slyšet právě to, co neříkají.
   Sedm let hraní na menších diskotékách a čtyři roky v tehdy slavných ostravských klubech mi daly technický základ pro specializaci na soukromé akce, který doplnila má empatie. Jsem jedním z majitelů KV- Production, které jsme založili s dlouholetým kamarádem Petrem Knapem. Věřím v lidi a věřím v náš tým. Vše, co dělám, dělám srdcem. A „KáVečko“ je přesně o tom.

   Co poslouchám?

   Od všeho něco – vždy zaleží na chytlavé melodii, dá se říci, že skoro v každém hudebním žánru mám oblíbenou skladbu. Pokud bych si ale mohl vybrat to, co mě nejvíce baví hrát – určitě bych volil zlatá 90. léta (v nich jsem vyrůstal).

   Jan Konečný
   DJ, Club Manager

    Jsem bavič. Nuda neexistuje a nesmát se nelze! Od roku 2006 jsem si prošel spoustou klubů a eventů různého druhu a stylu. Moji zálibou jsou žánrově zaměřené večery. Součástí KV-Production jsem od roku 2015 a kromě produkce na svatbách a večírcích jsem také hrdým velitelem sekce KV-Production CLUB, co sebou nese dávku improvizace, správného načasování a dokonalé organizace. A tyto tři důležité dovednosti denně posiluji a automaticky využívám při jakékoliv akci. Hanny je velká voda a neřízená střela- říkají kolegové. A já jen potvrzuji.:-)

    Co poslouchám?

    Klubovou muziku, R‘n‘B, Latino

    Jiří Vinkler
    DJ

     Už 7 let stojím za mixem s mikrofonem v ruce a ke každé akci přistupuji s dávkou pokory a respektu, protože každý event mě posune kupředu a dá mi novou zkušenost. A těch nikdy není dost. Oldies- to je oč tu běží :_). Jsem číslo jedna našeho týmu v produkci pro oldies/retro párty. Občas mi kolegové říkají „slaďouš“, protože každá má reference ze svatby je prostě špičková. Kromě hraní miluji cestování, takže když nejsem za mixem, potkáte mě na horách nebo zrovna obdivuji urbanistickou architekturu.

     Co poslouchám?

     Víceméně vše co je zábavné a má nějaký veselý rytmus či melodii.

     Tomáš Kotek
     DJ, Vymýšlí studentské akce

      Členem KV-Production jsem se stal v roce 2015 a na svém kontě mám již pár desítek akcí a svateb. Také jsem několikrát hrál a moderoval v rádiu. Mám nejblíže ke studentům a sportu, po dobu svého studia jsem organizoval a hudebně zajišťoval zejména studentské akce a sportovní události. Muziku, která baví lidi, hraji nejčastěji na svatbách a v klubech a každou produkci si neskutečně užívám. Jsem prostě „cool“! 🙂

      Co poslouchám?

      Aktuální hity, mám rád muziku, která baví lidi.

      Josef Krsek
      DJ

      Jsem velmi aktivním a živým příkladem toho, že i introvert dokáže rozvířit nevídanou zábavu. Hrát a moderovat klubové akce, svatby, firemní eventy, či charitativní akce je pro mě standart. Za mixem jsem zažil největší slávu kdysi slavné Stodolní ulice v Ostravě, posbíral mnoho zkušeností a zážitků i v zahraničí, které rád vyprávím, když na to přijde debata. Jsem velký chlap, co jezdí malým vozem, do kterého po chvilce logické úvahy vždycky vleze celý aparát. Prostě jsem praktik.

      Co poslouchám?

      Poslechnu si cokoli.

      Petr Kříž
      DJ

      Když jsem se v září 2016 dozvěděl, že KV-Production pořádá výběrové řízení na nové DJs, okamžitě jsem se přihlásil a doufal, že si mě vyberou. Prošel jsem a z mnoha začínajících talentů si vybrali právě mě. Poslední 2 roky trávím převážnou část svého času za mixážním pultem. Mám za sebou desítky klubových akcí, také soukromých eventů a svateb. Hudba je můj život a podle toho se také řídím u každé produkce. Někdy mám pocit, že mi v těle proudí beaty a srdce buší podle rytmu skladby, kterou zrovna pouštím pro lidi.

      Co poslouchám?

      Mám rád taneční a aktuální hudbu.

      Lenka Opočenská
      DJ

      DJingu se věnuji více než deset let, hrát jsem začínala na klubových akcích ve středních Čechách a v Praze (Cross Club, Klub Ponorka), kde jsem pro své publikum vybírala skladby především ze zlámaných rytmů jako je jungle a D´n´B. Po krátké pauze a přesunu na Ostravsko jsem začala pravidelně hrát i na soukromých akcích např. pro Impact HUB Ostrava. V ostravském klubu Dock pořádám poslechové večery zaměřené na alternativní elektronickou hudbu. Dále mě můžete potkat jako sportovní DJku na utkáních florbalového klubu 1.SC Tempish Vítkovice či jako hudební doprovod na módních přehlídkách ostravských návrhářů.

      Co poslouchám?

      Spíše méně komerční muziku.

      Jakub Gall
      DJ

      Nejlépe bych se vystihl, kdybych řekl, že hudba a rytmus- to jsem já. Jsem člověk, který hudbou žije celý život. Když se dívám na bavící se lidi na parketu, vždycky si říkám, že přesně pro tento pocit dělám DJe už tak dlouho a pořád mě to baví úplně stejně. Je jedno, jestli se dívám na parket v klubu nebo na soukromé akci. Mám za sebou hodně produkcí na slovenských svatbách, kde člověk prostě musí splynout s tančícím davem a je najednou jedním ze svatebčanů. Rytmus mám v těle, a proto kromě aktivního hraní tančím street dance.

      Co poslouchám?

      Nejraději poslouchám staré oldschool skladby od roku 1997 do 2002.

      Karel Procházka
      DJ

      Hudbě se jako DJ profesionálně věnuji již hezkou řádku let. Většinu (nejen) diskotékových evergreenů jsem zažil na vlastní kůži v době, kdy to byly žhavé novinky. Pamatuji ještě vinylové diskotéky za socialismu. Dlouhá léta jsem provozoval hudební obchod s prodejem cd a vinylů pro DJs. Od roku 2008 znovu pravidelně hraji především svatební, firemní a narozeninové akce. Dokáži vyhovět jak starším hostům, tak mladým.

      Co poslouchám?

      V podstatě vše až na dechovku.

      Anna Gajdičiarová
      Key Account CZ, SK, PL, Event Manager

      Jsem mamka, manažer, bavič, řidič, budoucí DJ, organizátor, support, spisovatel, telefonista, vrba… Jsem cokoliv, co je zrovna potřeba, abych byla. Nejsem fundovaný specialista v jedné oblasti a nikdy nebudu. Jsem všude a vždy. Nikdy nevím, kde beru tolik pozitivní energie, ale jelikož ji mám, naplno se jí snažím využít. Mé motto: „to jsem ještě nikdy nedělala, to mi určitě půjde.“. Jsem přesně ten článek týmu, který postaví obrovský vzdušný zámek, vymyslí „létající stage“ a po ostatních požaduje realizaci. Naštěstí jsou v týmu i ti, kteří říkají, že nic není nemožné ;-).

      Co poslouchám?

      Už můj krátký medailonek napovídá, že nebudu mít zrovna vyhraněný styl 😀

      Jan Lipina
      Náš fotograf a kameraman

      Mou profesí i zálibou je fotografie. Jsem dvorním fotografem a kameramanem našich DJs.

      Jan Lipina – Svatební fotograf