Vítejte...

Náš tým

Představujeme Vám náš tým, který má za sebou tisíce akcí po celé ČR, na Slovensku a v Polsku. Děláme vždy vše pro to, aby Vaše akce byla skvělá.

DJs

PETR KNAP

S DJ-jingem jsem začal v přibližně v roce 2001, kdy jsem se na střední škole seznámil se svým současným kolegou a kamarádem Jirkou Veselým. Od té doby mě hudba provází mým životem, přičemž do roku 2010 jsem působil jako poloprofesionální DJ. V roce 2010 jsem svou profesní hudební dráhu přerušil a věnoval se primárně práci v managementu, přičemž jsem nárazově hrával na různých firemních akcích. Rok 2015 byl pro mě zlomový v tom, že jsem si dodal tu odvazu začít vlastní business a založili jsme právě s Jirkou Veselým KV-Production. Našim cílem je z KV udělat špičku na české eventové scéně a tomu podřizujeme vše. Všichni DJ’s, kteří s námi spolupracují, již dlouho působí ať již na klubové scéně tak na soukromých akcích.

Co poslouchám?

Cokoli co má nápad či zajímavou melodii, rytmus, mám rád také alternativní muziku.

JIŘÍ VESELÝ

Hudbě se věnuji již od roku 1998 (první domácí mixy apod.). Do roku 2005 jsem hrál převážně na občasných diskotékách a vesnických akcích. Od roku 2005 jsem se dal na klubové hraní v tanečním klubu Corrida na st. ulici v Ostravě, kde jsem působil dva roky jako rezidentní DJ. Od roku 2007 do roku 2009 jsem hrál jako rezidentní DJ v jistebnickém klubu Sklep. Po roce 2009 jsem se začal převážně věnovat hraní na soukromých a firemních akcích. V roce 2015 jsme spolu s dlouholetým kolegou a kamarádem Petrem Knapem založili hudební projekt KV-PRODUCTION, kde jsme si dali za úkol zkvalitnit nabízené služby, zaškolit nové kolegy v branži a předat dále své zkušenosti.

Co poslouchám?

Od všeho něco – vždy zaleží na chytlavé melodii, dá se říci, že skoro v každém hudebním žánru mám oblíbenou skladbu. Pokud bych si ale mohl vybrat to, co mě nejvíce baví hrát – určitě bych volil zlatá 90. léta (v nich jsem vyrůstal).

JAN KONEČNÝ

První setkání s hudbou bylo v roce 2000 kdy jsem začal v klubu na Benátkách v Ostravě a kde jsem také nasbíral své první zkušenosti za mixem. Přelomovým rokem byl však rok 2006 kdy jsem začal hrát na Stodolní ulici v Ostravě. Tam se časem stal tzv. rezidentním DJem mnoha klubů a barů, např. Drink, Divoké kočky, PaPa, Rio City a Fiesta a další. Účinkování se časem rozrostlo na celou Severní Moravu. Hrával jsem a hrávám na mnoha typech akcí od současné muziky, oldies až po žánrově zaměřené večery jako Latino, House, včetně mnoha soukromích večírku, firemních akcí svateb a oslav, na které se v poslední době soustředím a proto mě za mixem nemůže nic překvapit. V roce 2015 jsem se stal součástí projektu KV-PRODUCTION, kde působím jako DJ a starám se také o naší klubovou sekci KV-Production Club.

Co poslouchám?

Klubovou muziku, R‘n‘B, Latino

JIŘÍ VINKLER

Profesi DJ-je se věnuji od roku 2010, kdy jsem dostal příležitost ve vesničce Jakubčovice u Hradce nad Moravicí v Music clubu BOSSNA kde jsem hrál převážně moderní muzika a občas oldies akce. Zhruba po roce jsem začal hrát na Stodolní ulici v klubu Vrtule, kde se opět převažuje moderní hudba, oldies a také španělské hity. Působil jsem také v klubu Bonver v Hranicích na Moravě a to v letech 2012-2013, dále v roce 2015 v Českém Těšíně v klubu Cascada. Od roku 2013 hraji také pravidelně v klubech M.U.Z.A. v Havířově a Sklep ve Frýdku-Místku, kde kombinuji opět moderní hudbu s oldies, zde rovněž působím dodnes. Od roku 2016 hrávám pravidelně oldies akce ať již nazvané MEGA RETRO PÁRTY či Oldies a to v klubech jako Kavárna Orlová, Stolárna Havířov či Venuše Ostrava. Mimo to již od roku 2012 působím jako DJ a moderátor na svatbách, sportovních akcích, dnech a slavnostech obcí, dětských dnech, narozeninových oslavách a různých zábavných a společenských akcí. V roce 2015 jsem působil také jako moderátor ve Fan Zóně při hokejových utkáních v Havířově, zajišťoval ukončení školního roku ve škole PORG v Ostravě-Vítkovicích, den obce v Kopřivnici, atd.

Co poslouchám?

Víceméně vše co je zábavné a má nějaký veselý rytmus či melodii.

TOMÁŠ KOTEK

Hudba mě provází již od útlého věku. Od svých 17. let se pohybuji vedle svého kamaráda a zároveň kolegy Jirky Veselého, který mi dával základy DJ-jingu a bral mě na své akce. V roce 2015 jsem se stal členem KV-Production a zároveň benjamínkem produkce 🙂 Od té doby mám na svém kontě již pár desítek akcí. Také jsem několikrát hrál a moderoval na rádiu Kiss Morava, v pořadu 12 ve 12. Spolu se můžeme potkávat také v klubech a to buď přes týden v klubu T2 na kolejích VŠB, ve kterém mám své večery TOP100Hits a TOP100Hits CZ& SK, případně o víkendech v klubech jako E99, Stolárna Havířov, Venuše Ostrava a dalších.

Co poslouchám?

Aktuální hity, mám rád muziku, která baví lidi.

JOSEF KRSEK

Již od roku 1996 se aktivně snažím bavit lidi na diskotékách v klubech, módních přehlídkách, ale i charitativních akcích, firemních večírcích, oslavách a svatbách. Mohli jsme se potkat na Stodolní ulici v klubech Maják, Aruba, Rio, Baxter. Dále po klubech na severní Moravě jako Rivca, Stará pošta, Piwáč, Fénix, Eso, Robinson a další. Zahrál jsem si i na Slovensku v klubech Jazz a Colors. Bylo mi ctí si zahrát například s Robertem Burianem, Leošem Marešem nebo moderovat akce s Dominikou Mesárošovou, Martinem Dejdarem a dalšími. Mou předností jsou především zkušenosti, znalost muziky a práce s hosty.

Co poslouchám?

Poslechnu si cokoli.

PETR KŘÍŽ

Za mixážním pultem trávím poslední 2 roky svého života. Mám za sebou již desítky klubových a soukromých akcí včetně svateb, narozeninových oslav a firemních večírků. Mou předností je cit pro výběr skladeb.

Co poslouchám?

Mám rád taneční a aktuální hudbu.

ALEŠ BRŮNA

Za svou předlouhou kariéru moderátora a DJe jsem hrál v mnoha klubech v Ostravě (asi největší akci jako předskokan kapely Lunetic v dobách jejich největší slávy skoro pro 20 000 lidí v dnešní Ostravar Aréně) a vlastně i po celé Moravě. Už více jak 20 let jsem moderátorem ostravského rádia Helax, kde působím dodnes. Svatby či firemní večírky se počtem realizací dávno přehouply přes stovku. Patřím mezi generaci “bavičů”, pro které je největší satisfakcí plný parket a spokojené úsměvy hostů. Mluvím a umím to. Co se týče muziky, reaguji vždy na dění v sále a umím lidi bavit jakoukoliv muzikou, jenž mám k dispozici ve svém repertoáru (mixuji české se slovenskými, rockové s housem a do toho i sem tam zpívám – neboť mě to pořád baví).

Co poslouchám?

Mám klasické hudební vzdělání, vše co má melodii nebo rytmus mi dělá dobře…

LENKA OPOČENSKÁ

DJingu se věnuji více než deset let, hrát jsem začínala na klubových akcích ve středních Čechách a v Praze (Cross Club, Klub Ponorka), kde jsem pro své publikum vybírala skladby především ze zlámaných rytmů jako je jungle a D´n´B. Po krátké pauze a přesunu na Ostravsko jsem začala pravidelně hrát i na soukromých akcích např. pro Impact HUB Ostrava. V ostravském klubu Dock pořádám poslechové večery zaměřené na alternativní elektronickou hudbu. Dále mě můžete potkat jako sportovní DJku na utkáních florbalového klubu 1.SC Tempish Vítkovice či jako hudební doprovod na módních přehlídkách ostravských návrhářů.

Co poslouchám?

Spíše méně komerční muziku.

KAREL PROCHÁZKA

Hudbě se jako DJ profesionálně věnuji již hezkou řádku let. Většinu (nejen) diskotékových evergreenů jsem zažil na vlastní kůži v době, kdy to byly žhavé novinky. Pamatuji ještě vinylové diskotéky za socialismu. Dlouhá léta jsem provozoval hudební obchod s prodejem cd a vinylů pro DJ’s. Od roku 2008 znovu pravidelně hraji především svatební, firemní a narozeninové akce. Působil jsem také v klubech na ostravské Stodolní ulici jako jsou například Bernies, Mulata bar, Embargo a další. Dokáži tedy vyhovět jak starším hostům tak mladým.

Co poslouchám?

V podstatě vše, až na dechovku.

SUPPORT TEAM

ANNA GAJDIČIAROVÁ

Starám se hlavně o naše akce na Slovensku a v Polsku.

JAN LIPINA

Jsem dvorním fotografem a kameramanem našich DJs.

Kontaktní telefon: +420 731 163 851, e-mail: info@kv-production.cz
Sídlo firmy: Chalupníkova 1234/1, 700 30 Ostrava, IČ: 03629643


Copyright © 2017 KV-Production. Všechna práva vyhrazena.