Vítejte...

Hotel Allvet v Drnovicích, vše na jednom místě a kvalitně

Hotel Allvet v Drnovicích, vše na jednom místě a kvalitně


Drnovice jsou malá, ale pěkná obec kousek od Vyškova, resp. Brna. Hotel Allvet nenajdete přímo v obci, ale kousek vedle. Je to skvělé místo pro svatbu či firemní akci, pokud jste z Olomoucka či Brněnska. V Allvetu jsme hráli zatím dvakrát. Poprvé v roce 2016, podruhé o rok později. A jaký je náš dojem? Jak jsme se zde cítili? Přečtěte si náš pohled z druhého hraní.

I když se svatební sezona pomalu schylovala ke konci, něco kouzelné přeci jenom na nás v tomto místě dýchlo. Možná to byl právě údiv z toho, že v daný den se v Hotelu Allvet konaly hned 3 svatby nezávisle na sobě. 3 sály v Allvetu pojmou kapacitně až 200 osob. „Jako DJ jsem ocenil zejména to, že každý sál mohl mít vlastní ozvučení a hudbu, která se vzájemně nepřehlušovala a nemíchala“, tak po technické stránce hodnotí svatební místo DJ Honza Konečný, který v Allvetu hrál. O komfort hostů se postará skvělý personál. V každém sálu mají dokonce vlastní bar. Honza hrál v sále, který se typově podobal sálu kulturního domu s pódiem, kde byl velký prostor pro stage a také byl v přímém kontaktu se svatebními hosty, co je pro DJe velmi důležité.
V přilehlé zahradě můžete uspořádat svatební obřad hned na třech moc hezkých místech, například u jezírka. Jsou zde moc pěkná zákoutí i pro fotografování. V areálu Hotelu Allvet najdete vše, co pro svůj svatební den potřebujete na jednom místě.
Jak je to s ozvučením obřadu bohužel nevíme, ten jsme zde zatím nedělali. Jelikož jsme ale nikde neviděli žádně připravené ozvučení, spíše bychom ale doporučili vyžádat si ozvučení od Vašeho DJ, případně zvolit živou hudbu.

Toto místo je také velmi vhodné pro pořádání konferencí a firemních akcí. Nabízí hezké ubytování v 26 pokojích a také sportovní vyžití a wellness v areálu.

Hráli zde:

 • Jan Konečný
  Jan Konečný
  DJ, Club Manager
 • Petr Knap
  Petr Knap
  DJ, Majitel
Jan Konečný
DJ, Club Manager

  Jsem bavič. Nuda neexistuje a nesmát se nelze! Od roku 2006 jsem si prošel spoustou klubů a eventů různého druhu a stylu. Moji zálibou jsou žánrově zaměřené večery. Součástí KV-Production jsem od roku 2015 a kromě produkce na svatbách a večírcích jsem také hrdým velitelem sekce KV-Production CLUB, co sebou nese dávku improvizace, správného načasování a dokonalé organizace. A tyto tři důležité dovednosti denně posiluji a automaticky využívám při jakékoliv akci. Hanny je velká voda a neřízená střela- říkají kolegové. A já jen potvrzuji.:-)

  Co poslouchám?

  Klubovou muziku, R‘n‘B, Latino

  Petr Knap
  DJ, Majitel

   Jsem hyperaktivní a to jak za mixážním pultem tak také mimo něj. Mám rád přehled. Kolegové říkají, že jsem ten „přes čísla“. Něco na tom bude. Kontroluji naši produktivitu, obraty, počty akcí a poptávek, dělám do marketingu, „webdizajnu“, nastavuji procesy … Jsem jedním z majitelů KV- Production a všemu co dělám na 100% věřím. S dlouholetým kamarádem Jirkou Veselým jsem v roce 2015 založil „KáVečko“ a vkládám do něj všechny své dlouholeté zkušenosti z dráhy profi DJe i kariéry manažera.

   Co poslouchám?

   Cokoli co má nápad či zajímavou melodii, rytmus, mám rád také alternativní muziku.