Vítejte...

Grunt No. 135, prostředí, které si zamilujete

Grunt No. 135, prostředí, které si zamilujete


Jen vy, vaši nejbližší, louka, západ slunce, podvečer, vůně léta… To je sen. A věřte, že není! Kousek od vodní nádrže Těrlicko stojí taková ta stavba, u které si říkáte: „ To je ono“.

Vypadá, jako velký zděný dům se sedlovou střechou a upravenou zahradou. Zahradou, na které se dá uspořádat překrásný svatební obřad. Pro romantické duše klidně u západu slunce. Uvnitř restaurace, ve které se střídá kámen se dřevem pohostí najednou cca 70 hostů. S usměvavým a příjemným personálem také počítejte. Jediné omezení, které Vás pravděpodobně čeká je časové a to tehdy, kdy je druhý den po Vás další svatba či jiná akce. V tomto případě si budete svůj den D užít maximálně do 3 hodin.

Nejeden svatební host bude obdivovat terasu s překrásným dobovým kočárem. DJ má svou stage přímo v sálu s hosty, což je nejvhodnější možné řešení a to zejména kvůli přímému kontaktu se všemi svatebčany. Má tak přehled a může okamžitě reagovat na všechny situace. Celá bývalá zemědělská usedlost z 30-tých let minulého století je vsazená do kouzelné přírodní scenérie.

Svatební fotky budou baladou pro oči! Fotografové toto svatební místo také velmi oceňují právě díky tomu, že není nutno za krásnými fotkami „cestovat“ a na dlouhou dobu se tak vzdálit od hostů. V Grunt No. 135 hráváme několikrát do roka a věřte, že se na letošní svatby v tomto místě už velmi těšíme. To prostředí si nejde nezamilovat.

V Gruntu již hráli:

 • Jiří Veselý
  Jiří Veselý
  DJ, Majitel
 • Petr Knap
  Petr Knap
  DJ, Majitel
 • Tomáš Kotek
  Tomáš Kotek
  DJ, Vymýšlí studentské akce
 • Jan Konečný
  Jan Konečný
  DJ, Club Manager
Jiří Veselý
DJ, Majitel

  Jsem ten DJ, který se začlení do skupiny lidí na jakékoliv akci, splyne s emocemi většiny a nakonec si podává ruku se všemi a odchází jako kamarád. S lidmi si povídám neustále a dobře poslouchám, co říkají. Hlavně však dokážu slyšet právě to, co neříkají.
  Sedm let hraní na menších diskotékách a čtyři roky v tehdy slavných ostravských klubech mi daly technický základ pro specializaci na soukromé akce, který doplnila má empatie. Jsem jedním z majitelů KV- Production, které jsme založili s dlouholetým kamarádem Petrem Knapem. Věřím v lidi a věřím v náš tým. Vše, co dělám, dělám srdcem. A „KáVečko“ je přesně o tom.

  Co poslouchám?

  Od všeho něco – vždy zaleží na chytlavé melodii, dá se říci, že skoro v každém hudebním žánru mám oblíbenou skladbu. Pokud bych si ale mohl vybrat to, co mě nejvíce baví hrát – určitě bych volil zlatá 90. léta (v nich jsem vyrůstal).

  Petr Knap
  DJ, Majitel

   Jsem hyperaktivní a to jak za mixážním pultem tak také mimo něj. Mám rád přehled. Kolegové říkají, že jsem ten „přes čísla“. Něco na tom bude. Kontroluji naši produktivitu, obraty, počty akcí a poptávek, dělám do marketingu, „webdizajnu“, nastavuji procesy … Jsem jedním z majitelů KV- Production a všemu co dělám na 100% věřím. S dlouholetým kamarádem Jirkou Veselým jsem v roce 2015 založil „KáVečko“ a vkládám do něj všechny své dlouholeté zkušenosti z dráhy profi DJe i kariéry manažera.

   Co poslouchám?

   Cokoli co má nápad či zajímavou melodii, rytmus, mám rád také alternativní muziku.

   Tomáš Kotek
   DJ, Vymýšlí studentské akce

    Členem KV-Production jsem se stal v roce 2015 a na svém kontě mám již pár desítek akcí a svateb. Také jsem několikrát hrál a moderoval v rádiu. Mám nejblíže ke studentům a sportu, po dobu svého studia jsem organizoval a hudebně zajišťoval zejména studentské akce a sportovní události. Muziku, která baví lidi, hraji nejčastěji na svatbách a v klubech a každou produkci si neskutečně užívám. Jsem prostě „cool“! 🙂

    Co poslouchám?

    Aktuální hity, mám rád muziku, která baví lidi.

    Jan Konečný
    DJ, Club Manager

     Jsem bavič. Nuda neexistuje a nesmát se nelze! Od roku 2006 jsem si prošel spoustou klubů a eventů různého druhu a stylu. Moji zálibou jsou žánrově zaměřené večery. Součástí KV-Production jsem od roku 2015 a kromě produkce na svatbách a večírcích jsem také hrdým velitelem sekce KV-Production CLUB, co sebou nese dávku improvizace, správného načasování a dokonalé organizace. A tyto tři důležité dovednosti denně posiluji a automaticky využívám při jakékoliv akci. Hanny je velká voda a neřízená střela- říkají kolegové. A já jen potvrzuji.:-)

     Co poslouchám?

     Klubovou muziku, R‘n‘B, Latino